BMW M3 e46 2005 Gwint, CSL, Competition

Baza danych BMW ///M
Adacho79
Posty: 6
Rejestracja: pn sty 18, 2016 15:19
Auto: -

BMW M3 e46 2005 Gwint, CSL, Competition

Post autor: Adacho79 » śr sty 27, 2016 11:30

Witam, czy ktoś z Was widział ten samochod, na Allegro jest juz drugi raz, przynajmniej. Bede wdzięczny za uwagi i wskazówki.
Dzieki i pozdrawiam.

http://allegro.pl/show_item.php?item=5945736771#thumb/2" onclick="window.open(this.href);return false;

używanyrok produkcji: 2005przebieg [km]: 150765pojemność silnika [cm3]: 3246moc [KM]: 343rodzaj paliwa: benzynaskrzynia biegów: manualnanapęd: na tylne kołanadwozie: sport/coupeliczba drzwi: 2/3liczba miejsc: 5kolor: czarnylakier nieuszkodzony: nie
wyposażenie - bezpieczeństwo: ABS, aSR (kontrola trakcji), centralny zamek, immobilizer, poduszka powietrzna kierowcy, poduszka powietrzna pasażera, poduszki boczne przednie, poduszki boczne tylne, światła do jazdy dziennej, światła przeciwmgłowe, światła xenonowewyposażenie - komfort: elektryczne szyby przednie, elektryczne szyby tylne, elektrycznie ustawiane fotele, elektrycznie ustawiane lusterka, klimatyzacja automatyczna, klimatyzacja dwustrefowa, regulowane zawieszenie, tapicerka ciemna, tapicerka skórzana, wielofunkcyjna kierownica, wspomaganie kierownicywyposażenie - multimedia: CD, nawigacja GPS, radio niefabryczne, zmieniarka CDwyposażenie - pozostałe: alufelgi, elektrochromatyczne lusterka boczne, komputer pokładowy, szyberdach, tempomatinformacje dodatkowe: zarejestrowany w Polsce, tuning



Przedmiotem aukcji jest piękne BMW M3 e46. Auto jest bardzo zadbane i warte uwagi pasjonata marki. Dodatkowe wyposażenie wyróżniające go z tłumu to:

- Tylna klapa wzorowana na wersję CSL

- Carbonowy dyfuzor

- Nerki boczne jak i przednie zrobione na styl carbon

- Gwintowane zawieszenie firmy FK

- Tarcze przednie i tylne większe wersja Competition

- Oryginalne felgi BBS 19

- Wydech końcowy firmy TurboWorks

- Nagłośnienie harman kardon

- Duża navi
Załączniki
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg
image.jpeg

Awatar użytkownika
zyta
Posty: 61
Rejestracja: śr mar 18, 2015 17:25
Auto: e46 M3

Re: BMW M3 e46 2005 Gwint, CSL, Competition

Post autor: zyta » śr sty 27, 2016 17:46

Najlepiej zadzwonić :wink: Mnie odepchnęła wiadomość,że to jankes.Drugie to reakcja na pytanie o regulację zaworów(odpowiedż to- po co?








Po pierwsze to jankes,o czym nie ma w treści.Drugie co mnie zniechęciło to na pytanie o regulację zaworów odpowiedż -po co?. :roll: Dla mnie to istotne.Auto kusi,ma fajne graty,ale trzeba się mu przyjrzeć dokładnie.Cena uważam też do zbicia.











0

blizerdix
Posty: 192
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:05
Auto: e90 325i

Re: BMW M3 e46 2005 Gwint, CSL, Competition

Post autor: blizerdix » śr lut 03, 2016 10:50

Wyglądem jest super ale nie ma nic opisane co z zaworami? Przebieg 150 tys więc panewki mogą być już słabe, o vanosie też cisza podloga tył może mieć pęknięcia, sprzeglo dwumasa to jest taki przebieg że mogło nic z tych rzeczy nie być zrobione, i ciekawe z czego klapa ja u siebie postawiłem na mechanikę a nie w wygląd (jak narazie ;-)) i to są już spore koszty 10 tys na start nie ma opcji się zmieścić. A zapomniałem dodatkowym kosztem mogą być tarcze też nie są opisane w jakim są stanie to wszystko trzeba się wypytac ale jeżeli autor ogłoszenia niczym się nie chwali możliwe że większą część nie była robiona i jest do wymiany/zrobienia bądź w najbliższym czasie będzie do zrobienia

blizerdix
Posty: 192
Rejestracja: śr paź 29, 2014 10:05
Auto: e90 325i

Re: BMW M3 e46 2005 Gwint, CSL, Competition

Post autor: blizerdix » śr lut 03, 2016 10:51

Chociaż napisane jest ze tarcze są większe więc możliwe że to jest z głowy

ODPOWIEDZ