Felgi Dare DR-X2 z oponami Gratis 19x9.5/8.5 5x120

Oferty sprzedaży części do BMW ///M
Regulamin forum
ZASADY UMIESZCZANIA OGLOSZEN:

1. Na forum obowiazuje zakaz dzialalnosci komercyjnej. Na przyklad: linki w podpisie, tematy nie bedace ogloszeniami prywatnych osob, bannery reklamowe, etc.

Istnieje mozliwosc zareklamowania sie na Mforum, w tej sprawie prosze o kontakt ze mna: PW (prywatna wiadomosc) lub mail. Wszystko znajdziecie w moim profilu lub na pasku ponizej.
Oferujemy m.in. reklame bannerowa (banner duzy, maly, gora lub dol strony), temat sponsorowany, forum sponsorowane, wspolpraca na M Track Day, i inne

2. To forum to nie portal aukcyjny, wiec prosze o podawanie w tresci ogloszenia ceny oferowanego przedmiotu(ow), badz przedzialu cenowego.
Wyjatkiem od reguly sa ogoszenia w ktorych znajduja sie linki do Allegro, badz innych portali.
Ogloszenia nie spelniajace powyzszego wymogu beda usuwane.

3. Dla ofert sprzedaży aut zostało stworzone dedykowane forum "Sprzedam auto". Proszę o zamieszczanie tam tylko ogłoszeń sprzedaży aut BMW ///M lub podobnych.

4. Proszę o ogłoszenia dotyczące tylko części (oraz aut) związanych BMW ///M (np. części pasujące do takich aut lub auta o podobnych osiągach / historii)
Tomak
Posty: 156
Rejestracja: ndz sie 07, 2011 03:32
Lokalizacja: Kraków

Felgi Dare DR-X2 z oponami Gratis 19x9.5/8.5 5x120

Post autor: Tomak » pt gru 13, 2019 16:39

Przedmiotem aukcji są rzadkie używane FELGI DARE DR X2 o rozmiarze 19 cali pasujące do BMW E36 E46 E90 E91 E92 E93 Z3 Z4

Felgi kupione przeze mnie jako nowe i używane przez dwa sezony w BMW E36 M3 do jazdy na codzień (nie w sporcie). Nigdy nie spawane i nie pęknięte. Jedna felga ma niewielkie wgniecenie na rancie od najechania na krawężnik tak jak widać na zdjeciu. Do wyprostowania we własnym zakresie ewentualnie. Ja na takich jeździłem ponieważ nie czuć żadnych wibracji czy bicia na kierownicy

2 x 19x8.5, 5x120 ET38

2 x 19x9.5, 5x120 ET45

Opony NOBLE-SPORT oraz IMPERIAL ECO-SPORTw cenie:

2 x 235/45/19 bieznik 6-7mm

2 x 265/40/19 bieznik 3mm

1500zł

link do aukcji i zdjęć
https://allegro.pl/oferta/felgi-dare-dr ... 8771449012

ODPOWIEDZ